Kim jesteśmy

Firma PRONECT to prężnie rozwijająca się na polskim rynku spółka, ukierunkowana na branżę nowoczesnych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem światłowodów. Siedziba firmy znajduje się w Polsce wschodniej – w Lublinie. Działalność firmy nie ogranicza się jednak do miasta Lublin, działamy w Polsce i za granicą. Zespół gwarantuje niemalże natychmiastową usługę, wykonaną według najwyższych standardów.

DLACZEGO PRONECT?

Wiedza

WIEDZA

Posiadamy liczne krajowe oraz międzynarodowe uprawnienia i certyfikaty, dzięki którym nasi specjaliści są doskonale przygotowani do działania w sposób merytoryczny i praktyczny. Nasi pracownicy ciągle rozwijają swoje kwalifikacje dzięki regularnym szkoleniom i bieżącej działalności.

 

JAKOŚĆ

Jest Naszym nadrzędnym celem. Szczególnie przestrzegamy światowych standardów i norm zakładowych, co ma na celu wykonanie prac zgodnie ze sztuką oraz końcowa satysfakcja inwestora.

 

 

ZAPLECZE

Posiadamy zaplecze sprzętowe i personalne niezbędne do realizacji inwestycji.

 

 

DOŚWIADCZENIE

Zrealizowaliśmy ponad 400 inwestycji dla wielu kontrahentów krajowych i zagranicznych, którzy do Nas wracają. Świadczymy stałe usługi dla wielu generalnych wykonawców, inwestorów, deweloperów i instytucji publicznych.

 

 

KREATYWNOŚĆ

Zarówno młody i dynamiczny jak bardziej doświadczony zespół stanowi wspaniałą mieszankę ludzi, którzy potrafią znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie dla klienta.

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Naszą domeną podczas realizacji inwestycji jest zadowolenie klienta oraz branie odpowiedzialności za prace, których się podjęliśmy. Absolutnie nie robimy fuszerki ponieważ pracujemy na dobre imię swojej marki a także pozytywne relacje inwestorskie w myśl zasady: "Dobra karma zawsze wraca"